Iranian Forums
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» كتاب هاي در خواستي
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 2:17 pm من طرف diana86ir

» رمان پريچهر اثر م. مودب پور
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 1:48 pm من طرف diana86ir

» نهضت سواد اموزي ايرانيان
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 7:57 pm من طرف hosein

» چاق سلامتي
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 7:56 pm من طرف hosein

» ادرس هاي جديد سايت
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 9:03 pm من طرف Soheil

» قهوه خانه بابا شهاب
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 3:01 pm من طرف کورش

» معرفي و اشنايي با اعضا
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 2:59 pm من طرف کورش

» آدرس جديد انجمن
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:46 am من طرف Joker_HL

» درووووووووووووووووووووووووووووووووغ دات کام
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:14 am من طرف Joker_HL

» پوست ومو
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 3:33 pm من طرف b@b@k

» روان شناسي و مشاوره (کليه مسائل مربوط )
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 1:08 pm من طرف b@b@k

» مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د)
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:53 pm من طرف b@b@k

» اي کاش................
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:44 pm من طرف b@b@k

» حرف دلتووو بگووو.امروز دلت چي ميخواد؟؟؟؟
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:42 pm من طرف b@b@k

» ارتباط با مديران انجمن ( پيشنهادات و انتقادات )
خبرهاي روز - صفحة 6 Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:13 pm من طرف farzad

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
farzad
خبرهاي روز - صفحة 6 Vote_rcapخبرهاي روز - صفحة 6 Voting_barخبرهاي روز - صفحة 6 Vote_lcap 
شهاب
خبرهاي روز - صفحة 6 Vote_rcapخبرهاي روز - صفحة 6 Voting_barخبرهاي روز - صفحة 6 Vote_lcap 
hosein
black night
sara
DjHB
Aliakbar
Soheil
Joker_HL
stylish353

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

تدفق ال RSS

خبرهاي روز

+2
stylish353
farzad
6 مشترك

صفحه 6 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

خبرهاي روز - صفحة 6 Empty رد: خبرهاي روز

پست من طرف farzad الجمعة أغسطس 08, 2008 9:17 pm

از سوی کارگردان زن مصری مطرح شد؛
درخواست برای صدور مجوز خانه فساد

خانم "ایناس الدغیدی" کارگردان سرشناس مصری چندی پیش تقاضای صدور مجوز برای کسانی کرده بود که خواستار راه اندازی خانه های فساد هستند.

به گزارش شیعه آنلاین، "ایناس الدغیدی" که به دلیل فیلمهای بحث برانگیز و مواضع جنجالی اش در زمینه مسایل اجتماعی و سیاسی مصر و جهان عرب شهرت دارد، طی گفتگویی اظهار داشت که همچنان بر موضع خود در اینباره پافشاری می کند و خواهان صدور پروانه کار برای چنین افرادی و تمدید سالیانه آن است زیرا چنین کاری جامعه حمایت را می کند.

"الدغیدی" در ادامه افزود: من دعوت به فحشا نمی کنم. این درحالیست که یکی از استادان دانشگاه الازهر وی را به تبلیغ و گسترش فحشا متهم کرده است.

این کارگردان مصری از اینکه مورد حمله قرار گرفته اظهار تعجب کرد. وی همچنین تاکید کرد که در خواستش برای موافقت با صدور پروانه کار برای "روسپیان" به منظور حمایت جامعه بوده است.

"الدغیدی" همچنین از اینکه بخشهای خلاصه شده ای از حرفهای وی درباره مسایل جنسی و موضوع پروانه کار برای روسپیگران را بهانه ای برای حمله به وی کرده اند اظهار تعجب کرد.
farzad
farzad
Admin
Admin

تعداد پستها : 1688
Registration date : 2008-07-10

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف farzad الجمعة أغسطس 08, 2008 9:17 pm

عروس ، روی بال هواپیما «بعله» داد!

دختر و پسر انگلیسی در اقدامی بسیار خطرناک ، روی سقف دو هواپیمای در حال پرواز پیوند زناشویی بستند.

ایسکانیوز: «کتی هاجسون»۲۳ ساله و «دارن مک والترز» ۲۴ ساله چندی پیش در شهر «سرینیستر» انگلیس به هم دل بستند و تصمیم به ازدواج گرفتند.

دختر و پسر عاشق پسشه که می خواستند پیوندی متفاوت و به یاد ماندنی داشته باشند دست به اقدامی بسیار خطرناک زدند.

آنان در جشن ازدواجشان ، مهمانان را به فرودگاه دعوت کردند.سپس «کتی» که لباس سپید عروسی به تن داشت روی بال چپ هواپیمای تزیین شده سفید و قرمز ایستاد.«دارن» هم با کت و شلواردامادی روی بال راست هواپیمای دیگری ایستاد و کشیش «جرج برینگهام» مانند آنان روی سومین پرنده آهنین قرار گرفت.

«آیا دارن مک والترز را به همسری می پذیری؟»

این سوالی بود که وقتی سه فروند هواپیمای کوچک در «سرینیستر» به بلندای ۳۰۰ متری سطح زمین رسیدند ؛ کشیش از «کتی» پرسید.

دختر ماجراجو که سوار بر پرنده خوشبختی بود با صدای بلند فریاد زد «بله» و بدین ترتیب رسما همسر «دارن» شد.

مهمانان حاضر در فرودگاه که با میکروفون های ویژه ، صدای عروس را شنیدند برای وی و شوهرش دست زدند و آرزوی خوشبختی کردند.

سال گذشته نیز عروس و داماد چینی با پیوند بین زمین و آسمان،خبرنگاران زیادی را به جشن خود کشیدند.«ژیانگ دژانگ» و «تی گوانگ جیو» که با هم در یک شرکت خدماتی کانمینگ (غرب ایالت یونان) چین کار می کنند مقابل چشمانحیرت زده مهمانان ، از برج بالا رفتند ، از کمربند ایمنی آویزان شدند و پیمان زناشویی بستند.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الجمعة أغسطس 08, 2008 9:44 pm

دايى: بازيكنان از اردو بيرون نمى روند

ايران ورزشى- به نظر مى رسد تيم ملى و على دايى رقابت هاى غرب آسيا را جدى گرفته اند و اين مسابقات براى آنها حكم ويژه اى پيدا كرده است. شنيده مى شود دايى اعلام كرده به هيچ بازيكنى از دو تيم سايپا و سپاهان اجازه خروج از اردوى تيم ملى و حضور در اردوى تيم هاى باشگاهى شان را نمى دهد و براى حضور پر قدرت در رقابت هاى غرب آسيا نظم ويژه اى را رعايت خواهد كرد. طبق پيش بينى ها دوباره جنگ باشگاه ها وتيم ملى شروع مى شود و گويا در هيچ دوه اى گريزى از آن نيست.
هر چند بر خلاف دفعات قبلى اين بار آنهايى كه رو در روى دايى قرار مى گيرند زياد غريبه نيستند چرا كه سايپا به عنوان خانه او به حساب مى آيد ودر سپاهان، فيرات دستيار سابق او مشغول فعاليت است.بااين حال على دايى مصرانه از عدم حضور ۸ بازيكن ملى پوش اين دو تيم در اردوى باشگاهى خود حرف مى زند: من به هيچ عنوان اجازه نمى دهم بازيكنان از اردو خارج شوند. تيم ملى در شرايط فعلى نياز به حمايت همه باشگاه ها دارد و به همين دليل بايد اين اجازه به ما داده شود تا تمرينات خود را بدون وقفه و مشكل برگزار كنيم. البته دايى دوباره كمى از مواضع خود كوتاه مى آيد و مى گويد: نمى دانم اين تصميم من برنامه ديدارهاى ليگ برتر را تغيير مى دهد يا نه اما نمى توانم به بازيكنانم اجازه بدهم از اردو خارج شوند.
عزيز محمدى رييس سازمان ليگ در سفر حج به سر مى برد و اختيارات او به على كاظمى دبير سازمان ليگ تفويض مى شود. على كاظمى هم بنا به مسائل پيش آمده گفته قرار است امروز(پنج شنبه) صبح كميته تيم هاى ملى به سازمان ليگ اعلام كنند كه بازيكنان تيم هاى سپاهان و سايپا در اختيار تيم هاى باشگاهى خود قرار مى گيرند اما با توجه به موضع گيرى اوليه دايى بايد هر دو ديدار فولاد- سايپا و سپاهان - پيام مشهد را لغو شده دانست.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الجمعة أغسطس 08, 2008 9:53 pm

نیکبخت : نمى خواهند يك سال بدون حاشيه بازى كنم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: متأسفانه برخى دوست ندارند يك سال بدون حاشيه بازى كنم. عليرضا نيكبخت همچنين اظهار داشت: پس از پيروزى مقابل سايپا در شرايط بسيار مطلوبى هستيم و خود را براى بازى آينده مقابل پاس همدان آماده مى كنيم. وى افزود: سايپا كه يك مدعى جدى بود را شكست داديم و اميدواريم مقابل پاس همدان كه خاطرات بدى را براى ما رقم زده است، پيروز باشيم. وى در خصوص بحث درگيرى اش با پژمان نورى در حاشيه ديدار با سايپا گفت: فقط دقايقى با نورى به گفت و گو پرداختم و ديديد وقتى گل زد او را در آغوش گرفتم. مشكلى با نورى ندارم و در جناح چپ تعامل خوبى با وى دارم. وى افزود: برخى اين قدر به من حساس هستند كه حتى راه رفتنم نيز براى آنها مهم است. نمى خواهند يك سال بدون حاشيه بازى كرده و فقط به فكر موفقيت خود و تيمم باشم. نمى دانم درج مصاحبه هاى خيالى از من عليه قطبى تا چه زمانى ادامه دارد.
منبع روزنامه ابرار ورزشی
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الجمعة أغسطس 08, 2008 9:55 pm

تورم 5/ 21 درصد را گرفت

بانك مركزي براي تيرماه 1387 ارزيابي كرد؛

گروه اقتصاد: ميزان تورم در تيرماه 1378 نسبت به تيرماه 1386 در حد 1/26 درصد افزايش يافت. بنا به گزارش بانك مركزي شاخص تورم (بهاي كالا‌ها و خدمات مصرفي) در تيرماه 1378 نسبت به ماه قبل، 5/0 درصد و ميزان تورم در اين ماه نسبت به 12 ماه منتهي به تيرماه 1386، معادل 5/ 21 درصد بوده است.لا‌زم به ذكر است كه بانك مركزي جمهوري اسلا‌مي ايران، نرخ تورم را براساس مقايسه تورم يك ماه نسبت به 12 ماهه منتهي به آن در اولويت قرار داده است.

علا‌وه بر اين بايد گفت كه نرخ تورم در فروردين، ارديبهشت و خردادماه سال 1387 نسبت به 12 ماهه منتهي به هريك از اين ماه‌ها در سال قبل، به ترتيب 1/ 19، 8/ 19 و 7/20 درصد اعلا‌م شده بود و اين شاخص در تيرماه سال جاري نسبت به 12 ماهه قبل از آن، رشد 5/ 21 درصدي‌اي را به جامعه ايراني تحميل كرده است.

بنا به تعريف، تورم، كاهش خريد قدرت است و با وجود تشديد تورم شتابان در ايران مي‌توان گفت كه در تيرماه سال جاري قدرت خريد ايرانيان نسبت به ميانگين 12 ماهه قبل از آن و همچنين تيرماه 1386 به ترتيب 5/ 21 درصد و 1/26 درصد كاهش يافته است.

در حالي ايران با نرخ تورم بيش از 20 درصد و ايرانيان با كاهش قدرت خريد بيش از 20 درصد روبه‌رو هستند كه نرخ تورم در ژاپن و عربستان به ترتيب در حد 9/ 1 درصد و 6/10 درصد است.

يكي از علل اصلي و مهم تشديد تورم مخرب فعلي در ايران، به سياست‌هاي مالي انبساطي دولت برمي‌گردد كه با اتكا به درآمد بي‌سابقه نفتي، تصور مي‌كند با تزريق اين درآمدها به اقتصاد ايراني، مي‌تواند مشكلا‌ت اقتصادي را برطرف كند، اما نتيجه عملي در پيش‌گرفتن اين سياست‌ها تورم بسيار زياد كنوني است.

البته نرخ تورم اعلا‌مي از سوي بانك مركزي جمهوري اسلا‌مي ايران، بر مبناي شاخص تورم دستكاري و تحريف شده از سوي اين بانك است. مسوولا‌ن اين بانك در سال گذشته توانستند با ايجاد چند تغيير اساسي از جمله تغيير سال پايه از سال 1376 به 1384، تغيير تعداد اقلا‌م مورد سنجش در الگوي تورم‌سنجي و تغيير در تعداد شهرهاي مورد بررسي در سنجش تورم، نرخ تورم را پايين‌تر از افزايش سطح عمومي كالا‌ها و خدمات مصرفي نشان دهند. با اين حال، نرخ تورم ايران در تيرماه سال جاري، حداقل 5/ 21 درصد افزايش داشته است.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف شهاب الإثنين أغسطس 11, 2008 4:49 pm

ممنون از نوشته های ، خیلی خوب و مفید ، ادامه بده
شهاب
شهاب
مدیر ارشد تالار ایران
مدیر ارشد تالار ایران

تعداد پستها : 1323
Registration date : 2008-07-28

پست من طرف Soheil الإثنين أغسطس 11, 2008 6:03 pm

ممنون فرزاد جان
Soheil
Soheil
مدیریت فنی سایت
مدیریت فنی سایت

تعداد پستها : 453
آدرس پستي : hapuooo@gmail.com
Registration date : 2008-07-08

پست من طرف Soheil الإثنين أغسطس 11, 2008 6:07 pm

تهران و الجزيره امکان تشکيل سازمانی به سبک اوپک را برای گاز بررسی ميکنند .
=============

عبدالعزيز بوتفليقه رئيس جمهوری الجزاير برای ديداری رسمی به ايران رفته است، که هدف آن گسترش مناسبات ميان دو کشور است.

وسائل ارتباط جمعی دولتی ايران ميگويند رهبر الجزايرامروز، يکشنبه، در راس هياتی از مقامات، از جمله وزيران امورخارجه و انرژی، وارد تهران شد. ملاقات با محمود احمدی نژاد رئيس جمهوری و آيت الله علی خامنه ای رهبر ارشد جمهوری اسلامی ايران، جزو برنامه اين سفر است

. هر دو کشور از توليدکنندگان عمده تفت و گاز و عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت، اوپک ، هستند.

سفير جمهوری اسلامی ايران در الجزاير ميگويد دو طرف ممکن است در باره امکان تشکيل سازمانی از کشورهای صادرکننده گاز ، به سبک اوپک، بررسی و تبادل نظر کنند.

سفر آقای بوتفليقه در شرايطی انجام ميگيرد که برنامه اتمی جمهوری اسلامی ايران با اختلاف نظرهائی بين المللی روبروست.

منبع : Voice Of America
Soheil
Soheil
مدیریت فنی سایت
مدیریت فنی سایت

پست من طرف Soheil الإثنين أغسطس 11, 2008 6:11 pm

انتقاد اسراییل از ترکیه به دلیل سفر محمود احمدی نژاد به آن کشور .
===============
اسراییل از تصمیم ترکیه برای پذیرائی از محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری اسلامی ایران، که قرار است هفته آینده به آن کشور سفر کند ابراز ناخوشنودی کرده است.

دیپلمات های ترکیه در این باره به ترکیه اعتراض کرده اند و می گویند نخستین سفر احمدی نژاد به ترکیه، مشروعیتی ناشایست به او می بخشد.

احمدی نژاد قصد دارد در استانبول با عبدالله گل، رییس جمهوری ترکیه، ملاقات کند.

مقامات ترکیه سفر احمدی نژاد را یک « دیدار کاری» می نامند زیرا او حاضر نشد به آنکارا برود و تاج گلی بر مزار کمال آتاتورک، بنیانگزار ترکیه مدرن، قرار دهد.

این دیدار نقش رو به گسترشی را که ترکیه سعی دارد در منطقه ایفا کند برجسته می سازد.

مقامات ترکیه در گفت و گوهای غیر مستقیم بین اسراییل و سوریه میانجیگری کرده اند. همچنین پیشنهاد کرده اند به مذاکره با ایران بر سر برنامه اتمی آن کمک کند.

منبع : صدای امریکا
خبرهاي روز - صفحة 6 23858513419e132acbe57c5024b6175d7505ec7
Soheil
Soheil
مدیریت فنی سایت
مدیریت فنی سایت

پست من طرف farzad الأربعاء أغسطس 13, 2008 3:31 pm

خواهش ميكنم
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الأربعاء أغسطس 13, 2008 3:33 pm

رابین هود تهران دستگیر شد!

اعتماد: اثر انگشت سارق حرفه يي که به خود لقب رابين هود داده است بار ديگر او را در تله ماموران گرفتار کرد. اين متهم به نام محمود که 63 سال دارد و از 20 سالگي دزدي هايش را شروع کرده تا کنون سال هاي زيادي از عمرش را به جرم سرقت در کرج، تبريز، قزوين و تهران در زندان گذرانده است.

از يک سال و نيم پيش ماموران مستقر در سر کلانتري سوم تهران گزارش هايي را از کلانتري هاي زير نظر خود دريافت کردند که همگي مربوط به سرقت از منازل مي شد. در تمامي اين پرونده ها، سارقان ناشناسي پس از ورود به خانه هاي ويلايي در شمال يا مرکز پايتخت، طلا، فرش و ساير وسايل زينتي گران قيمت را به يغما برده بودند. هنگامي که شگرد دزدان در اين سرقت ها مورد بررسي قرار گرفت مشخص شد در برخي از اين غارتگري ها سارقان از راه پشت بام وارد خانه ها شده و در بعضي ديگر با تخريب در و پنجره به منازل مورد نظرشان راه يافته اند. از سويي تمامي دزدي ها در ساعاتي به وقوع پيوسته بود که اهالي خانه در منزل حضور نداشتند.

تلاش براي يافتن سرنخي از اين دزدي هاي سريالي تا زماني به طول انجاميد که پليس توانست در پي وقوع دزدي ديگري، اثرانگشت يکي از سارقان را به دست بياورد. هنگامي که اين اثر انگشت در بانک اطلاعاتي پليس مورد بررسي قرار گرفت رايانه پيش روي کارآگاهان تصوير و نام مردي را روي صفحه خود به نمايش گذاشت که بسياري از ماموران او را از پيش مي شناختند.

محمود ملقب به رابين هود، متولد 1324 سابقه دار. کارآگاهان با به دست آوردن اين اطلاعات بلافاصله محمود را دستگير کردند. او نيز سرقت هاي زنجيره يي را پذيرفت و جوان 24 ساله به نام امير و مردي 30 ساله به نام حامد را به عنوان همدستانش در 46 دزدي اخير خود معرفي کرد.

پس از بازداشت دو متهم ديگر پرونده و همچنين شناسايي 10 مالخر بازجويي ويژه از متهمان آغاز شد. محمود در اعترافاتش گوشه يي از داستان زندگي خود را بازگو کرد و گفت؛«من از 43 سال قبل دزدي هايم را شروع کردم اما هرگز با انگيزه زياده خواهي اموال کسي را ندزديدم بلکه هدف من از همان زمان اين بود که از ثروتمندان و متمولان سرقت و دارايي آنها را به فقرا اهدا کنم. در طول اين سال ها از طريق اموال مسروقه هزينه تحصيلات مالي چندين دختر و پسر را پرداخت کرده و براي چندين نوعروس بي بضاعت نيز جهيزيه خريده ام.» وي در ادامه بيان کرد در 43 مورد دزدي تازه اش يک ميليارد تومان به چنگ آورده است.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الأربعاء أغسطس 13, 2008 3:34 pm

گوسفند BRT سوار در خط آزادی ـ تهرانپارس!

سوار شدن یک گوسفند در قسمت کابین راننده موجب تعجب و البته تفریح مسافران حاضر در اتوبوس‌های تندرو (BRT) شد.

به گزارش برنا، این گوسفند که گویا متعلق به یکی از مسافران شهرستانی بود در پایانه آزادی سوار اتوبوس شد و تا میدان امام حسین(ع) در کابین راننده به مسافرت خود ادامه داد.

این گوسفند در طول مسیر موجب تفریح مسافران شد، خصوصا پسربچه‌هایی که برای عکس گرفتن با این حیوان ژست می‌گرفتند.
نویسنده mohamad
سوار شدن یک گوسفند در قسمت کابین راننده موجب تعجب و البته تفریح مسافران حاضر در اتوبوس‌های تندرو (BRT) شد.

به گزارش برنا، این گوسفند که گویا متعلق به یکی از مسافران شهرستانی بود در پایانه آزادی سوار اتوبوس شد و تا میدان امام حسین(ع) در کابین راننده به مسافرت خود ادامه داد.

این گوسفند در طول مسیر موجب تفریح مسافران شد، خصوصا پسربچه‌هایی که برای عکس گرفتن با این حیوان ژست می‌گرفتند.

بنابر این گزارش، حضور این حیوان در اتوبوس مسافربری آنقدر تعجب برانگیز بود که خودروهای شخصی در حال حرکت هم اقدام به گرفتن عکس و ثبت این صحنه(!) می‌کردند.

حضور این حیوان آنقدر بدون آزار بود که حتی زنان از بوی بد او هیچ گله و شکایتی نکرده و با روی باز از این گوسفند «بی‌آرتی» سوار استقبال کردند!

این در حالی است که سوار شدن در قسمت جلو حتی برای مسافران نیز ممنوع بوده و سوار شدن در آن قسمت خلاف قانون است. البته این خلاف قانون بودن با نصب یک برچسب روی در ورودی به مسافران و راننده تذکر داده شده است و نه گوسفندی که شاید آرزو داشته کنار راننده بنشیند!
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الأربعاء أغسطس 13, 2008 3:37 pm

پس از گذشت چهار روز از آغاز المپيك پكن افشا شد؛
استفاده از تصاوير تلويزيوني از پيش ضبط‌شده براي مراسم افتتاحيه

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: تلويزيون و راديو

برگزاركنندگان بازي‌هاي المپيك پكن امروز (سه‌شنبه) اعتراف كردند، تصاوير تلويزيوني يكي از قسمت‌هاي اصلي مراسم افتتاحيه از پيش ضبط شده بوده‌اند و به علت آلودگي هوا و قدرت ديد كم، در اجراي زنده گنجانده شدند.

به گزارش سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از خبرگزاري فرانسه، «وانگ وي»، معاون رييس كميته برگزاري بازي‌هاي المپيك امروز اعلام كرد، مراسم باشكوه آتش‌بازي كه به نظر از ميدان «تيانان‌من» تا دهكده المپيك ادامه داشت، از پيش ضبط شده بودند.

با اين حال وي تاكيد كرد كه آتش‌بازي‌هايي كه 29 پله را به وجود آورده بودند، واقعا در همان شب منفجر شده بودند و بسياري از تصاوير تلويزيوني استفاده شده در پخش مستقيم اين قسمت از مراسم، واقعي بوده‌اند.

وي در ادامه اعلام كرد: «در مراسم افتتاحيه، تصاوير واقعي از آتش‌بازي از جنوب تا شمال شهر گرفته شده بودند، اما به علت قدرت ديد كم در شب،‌ تعدادي از تصاوير از پيش ضبطشده به‌كار رفته و پخش شدند.»

بنابر مطالب منتشره در روزنامه‌ «پكن تايمز»، اين تصاويرغيرواقعي با هزينه‌اي بسيار زياد توسط يك شركت رايانه‌اي در پكن ساخته شده كه نسخه كامپيوتري مراسم آتش‌بازي را در اختيار مقامات برگزاركننده بازي‌هاي المپيك قرار داد.

اين درحاليست كه بسياري از بينندگان تلويزيوني مراسم افتتاحيه گمان مي‌كردند اين تصاويربه صورت زنده در حال برگزاري است. مراسم باشكوه افتتاحيه‌ي المپيك روز جمعه گذشته در حالي برگزار شد كه بينندگان در سراسر جهان شاهد تركيبي از آتش‌بازي‌ها، انجام هنرهاي رزمي چيني بودند.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الخميس أغسطس 14, 2008 12:35 pm

عامل قتل مادرزن با پرتاب نارنجك، دستگير شد

گروه حوادث: داماد كينه‌جو كه با شليك گلوله، مادرزنش را به قتل رسانده و 8 نفر از اعضاي خانواده وي را با پرتاب نارنجك مجروح كرده بود، پس از 20 روز در استان گيلان دستگير شد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت 6 بامداد 2 مرداد ماه امسال، يكي از اهالي شهر قدس (قلعه‌حسن‌خان) بلوار امامزاده با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تماس گرفت و از حمله مسلحانه داماد سابق يكي از همسايه‌ها، به منزل اين خانواده خبر داد.
به دنبال اين تماس، ماموران كلانتري به محل حادثه اعزام و متوجه شدند 9 نفر از ساكنان منزل مسكوني بر اثر اصابت گلوله و انفجار چند نارنجك بشدت مجروح شده‌اند.

با هماهنگي ماموران انتظامي با ماموران اورژانس، مجروحان حادثه براي درمان به بيمارستان شهيد فياض‌بخش تهران منتقل شدند كه با تلاش تيم‌هاي پزشكي 8 نفر از مجروحان نجات يافتند؛ اما يكي از آنها به نام سكينه (65 ساله) زن صاحبخانه براثر شدت خونريزي روي تخت بيمارستان جان خود را از دست داد.

به اين ترتيب، جسد مقتول براي بررسي علت مرگ به پزشكي قانوني انتقال يافت.

ماموران براي فاش شدن هويت قاتل مسلح، به تحقيق از اهالي محل پرداختند كه معلوم شد، قاتل مسلح داماد سابق خانواده به نام محرمعلي (48 ساله) بوده كه با سلاح كلاشينكف و نارنجك وارد منزل شده و پس از مجروح كردن اعضاي خانواده، متواري شده است.

با به دست آمدن هويت قاتل فراري، در ادامه تحقيقات معلوم شد، متهم فراري چندي پيش از زندان آزاده شده است. به اين ترتيب ماموران به تحقيق از مجروحان حادثه پرداختند.

شاهدان، داماد خانواده را قاتل دانستند

شهلا يكي از مجروحان حادثه در اظهارتش به پليس گفت: 4 سال پيش از شوهرم محرمعلي به خاطر اين كه مرد شكاكي بود و مدام مرا كتك مي‌زد و اذيتم مي‌كرد، جدا شدم. روز جدايي، او در محوطه دادگاه با چاقو من و پسرم را مجروح كرد كه از وي شكايت كرديم و محرمعلي بازداشت و زنداني شد و من حضانت فرزندانم را به عهده گرفتم.

شوهر سابقم يك سال و نيم پيش با سپردن وثيقه از زندان آزاد شد و مزاحمت‌هايش را شروع كرد و مدام من و اعضاي خانواده‌ام را تهديد به مرگ مي‌كرد تا اين‌كه شب قبل از حادثه تلفني با منزل پدري‌ام تماس گرفت و تهديدم كرد. تا صبح خوابم نمي‌برد و گمان مي‌بردم مي‌خواهد بلايي بر سر اعضاي خانواده‌ام بياورد. روز حادثه وقتي پدرم قصد رفتن به محل كارش را داشت، متوجه داد و فريادهاي او در حياط منزل شدم، خودم را به او رساندم و ديدم محرمعلي با ساكي در دست و 2 قبضه اسلحه وارد منزلمان شد و تيري به سوي پدرم شليك كرد و بعد به سوي مادرم و ديگر اعضاي خانواده و مهمانان تيراندازي كرد و چند نارنجك به داخل اتاق‌هاي منزل پرتاب كرد و متواري شد.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الخميس أغسطس 14, 2008 12:35 pm

مهريه عجیب زني که طلاق مي خواست

اعتماد: زني با دريافت مهريه اش که يک جفت قوي سفيد بود از شوهرش جدا شد.

چندي قبل زني به نام عسل به همراه شوهرش شاهرخ با مراجعه به شعبه 268 دادگاه خانواده با ارائه درخواستي به دادگاه خواهان طلاق توافقي شدند.

عسل که 15 سالي از آغاز زندگي مشترکش با شوهرش مي گذرد درباره علت درخواست جدايي به قاضي حسن عموزادي گفت؛ شاهرخ مرد شکاکي است و دائماً مرا تحت نظر دارد و سعي مي کند تمام رفت وآمدهايم را کنترل کند.

اين زن که کارمند يک شرکت است، ادامه داد؛ قبل از اينکه به عقد همسرم دربيايم شاغل بودم و با او شرط کردم که قصد دارم به کارم ادامه دهم و او نيز پذيرفت اما پس از آغاز زندگي زناشويي مان وي مخالفت هايش را آغاز کرد. سال هاي اول مخالفت او با کارم کمتر بود اما به تدريج به بهانه تراشي پرداخت. يکي از بهانه هاي او محيط کارم بود. وي به خاطر حضور مردان در شرکت، قصد داشت مرا از کار منع کند. اين رفتار او با بچه دار شدن مان شدت يافت و تولد دخترم نگار بهانه مناسبي به او داد تا باز هم با اشتغال من به مخالفت بپردازد.

روز به روز رفتار شاهرخ با من بدتر مي شد اما من به خاطر دخترم او را تحمل مي کردم تا اينکه در چند سال اخير مشکلات مان به اوج خود رسيد و شاهرخ مرا تحت فشار قرار داد و به من گفت تحت هر شرايطي بايد شغلم را رها کنم. من 17 سال کار کرده بودم و جواني ام را براي آن گذاشته بودم اما لجبازي هاي شوهرم 17 سال سابقه کاري ام را به خطر انداخته بود. از سويي او مدام به من تهمت مي زد و ادامه کارم را به تمايل براي ارتباط با همکارانم مرتبط مي دانست. حتي چند مرتبه به محل کارم آمد و باعث آبروريزي شد.

ديگر کار به جايي رسيد که او گفت بايد بين او و شغلم يکي را انتخاب کنم. من هم با در نظر گرفتن بدرفتاري هاي شاهرخ شغلم را انتخاب کردم و تصميم به جدايي از وي گرفتم.

پس از اظهارات اين زن شوهرش نيز گفت؛ من عسل را در انتخاب آزاد گذاشته ام و وي خود از بين من و کارش دومي را انتخاب کرد. حالا که او چنين انتخابي کرده من هم اعتراضي ندارم و حاضرم مهريه اش را نيز تمام و کمال به او بپردازم.

او ادامه داد؛ عسل به پرنده ها ازجمله قو علاقه زيادي داشت به همين علت هنگام عقد يک جفت قو را به عنوان مهريه تعيين کرد. حالا که او حاضر به زندگي با من نيست من هم آماده ام تا دو قو به او بدهم و از وي جدا شوم.

پس از اظهارات اين زن و شوهر قاضي عموزادي شاهرخ را موظف کرد يک جفت قو به همسرش بدهد و بدين ترتيب حکم به جدايي آنان داد.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الخميس أغسطس 14, 2008 12:36 pm

"برخورد با طراحان سناریو دانشگاه زنجان"

ایسنا: با طراحان سناريوي حوادث اخير دانشگاه ، شديداً برخورد خواهد شد

مدير روابط عمومي دانشگاه زنجان گفت: هيأت بدوي انتظامي رسيدگي به تخلفات اساتيد دانشگاه با در نظر گرفتن شأن و منزلت مقام استادي و اهميت جايگاه معاونت دانشجويي و فرهنگي ، رأي خود را مبني بر اخراج معاون سابق دانشجويي از اين دانشگاه صادر نموده است.

علي فيوجی اظهار داشت: برخي از شايعات و دروغ پردازي هاي اخير در راستاي همان سناريوي از پيش طراحي شده مي باشد و رياست دانشگاه هيچ گونه اطلاعي از اين حادثه ، پيش از وقوع آن نداشته است.

وي ادامه داد: بر اساس اظهار نظر دادستان زنجان ،‌معاون سابق دانشجويي اين دانشگاه ، عمل خلاف شرعي مرتكب نشده اما عمل خلاف شأن و منزلت مقام استادي و جايگاه معاونت دانشجويي و فرهنگي صورت پذيرفته است.

مدير روابط عمومي دانشگاه زنجان تصريح كرد: هيچ دانشجويي به دليل شركت در تحصن و حتي وارد نمودن خسارت به بيت‌المال ، بستن درب ورودي و ممانعت از ورود و خروج اساتيد و كاركنان و يا به تعطيلي كشاندن امتحانات بر اساس قولي كه به دانشجويان داده شده است ، مورد پيگرد كميته انظباطي قرار نخواهد گرفت.

اين مقام مسئول افزود: با تعداي انگشت شمار از دانشجويان كه اقدام به طراحي و اجراي سناريوي حوادث اخير با همكاري افرادي از بيرون دانشگاه نموده اند ، صرف نظر از حضور يا عدم حضور در تحصن ، شديداً برخورد خواهد شد ، چرا كه آنها آبروي دانشگاه ، استان و كشور را به بازي گرفته و آب به آسياب دشمنان انقلاب ريخته و به نوعي اشاعه فحشاء نموده اند.

فيوجي اظهار داشت: طراحان سناريوي حوادث اخير دانشگاه زنجان در راستاي نيات خود به دختر دانشجوي اين حادثه ، اطمينان داده بودند كه فيلم تهيه شده در اختيار رياست دانشگاه قرار خواهد گرفت ، در حالي كه اين فيلم سر از سايت ها و رسانه هاي خارجي در آورد و از اين طريق آبروي دانشجويان و اساتيد به بازي گرفته شد.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الخميس أغسطس 14, 2008 8:55 pm

پنج شنبه 24.5.87
==============

توقيف دو نشريه در يك روز

جام جم آنلاين: مجله "همشهري جوان" وابسته به موسسه مطبوعاتي همشهري و "سرگرمي ماهانه" به صاحب امتيازي جواد انصاري روز چهارشنبه از سوي هيات نظارت بر مطبوعات توقيف شدند.
به گزارش خبرگزاري فارس، هيات نظارت، مجله «سرگرمي ماهانه» را كه مختص جدول است به علت درج ويژه‌نامه SMS كه در آن از تعابير نامناسبي استفاده شده ، بطور كلي لغو مجوز كرد.

اين مجله با مشي فرهنگي، هنري، اجتماعي و خانوادگي مردادماه 1384 يعني سه سال پيش به صاحب امتيازي و مديرمسوولي «جواد انصاري» مجوز انتشار دريافت كرده بود.

"همشهري جوان" نيز به علت آنچه "درج مطالب سخيف و دامن زدن به روابط بين دختر و پسر " عنوان شده، از سوي هيئت نظارت بر مطبوعات، توقيف و به دادگاه معرفي شده است.

مديريت اين مجله زيرنظر "علي قنواتي" است و سردبيري آن را "فريد حداد عادل" پسر "غلامعلي حدادعادل" رييس سابق مجلس بر عهده دارد. همشهري جوان تاكنون 188 شماره منتشر شده است.

فريد حداد عادل به خبرگزاري فارس گفت: علت توقيف همشهري جوان درج مطلبي در خصوص «عاشقي» در شماره 171 اين هفته نامه بود و به دليل همين مطلب، هيئت نظارت بر مطبوعات تصميم به توقيف همشهري جوان گرفته است.

وي با بيان اينكه اين حكم هنوز به ما به صورت رسمي اعلام نشده است، افزود: در حالي كه پيش از اين هيچ تذكري به ما داده نشده بود، از طريق يكي از اعضاي هيئت نظارت بر مطبوعات مطلع شديم كه اين هيئت تصميم به توقيف همشهري جوان گرفته است.

سردبير همشهري جوان با بيان اينكه هيئت نظارت بر مطبوعات در روز جوان مي‌توانست هديه بهتري به جوانان كشور اهدا كند، خاطرنشان كرد: با اين اقدام هيئت نظارت بر مطبوعات، 68 نفر از مؤمن‌ترين و متعهد‌ترين جوانان اين كشور كه در اين هفته نامه مشغول به كار بودند از كار بيكار مي‌شوند.

يك روز پيش از آن نيز سايت اطلاع رساني" الف" متعلق به دكتر احمد توكلي نماينده مجلس از سوي دادسراي تهران به اتهام داشتن چند شكايت از سوي اشخاص حقيقي و حقوقي بسته شده بود.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الخميس أغسطس 14, 2008 8:56 pm

شيخ‌الاسلامي جایگزین داود احمدي‌نژاد شد

رئيس دفتر رئيس‌جمهور اخبار منتشر شده در خصوص كنار‌ه‌گيري داود احمدي‌نژاد بازرس ويژه رئيس‌جمهور از اين مسوليت را تاييد كرد.

عبدالرضا شيخ‌الاسلامي رئيس دفتر رئيس‌جمهور در حاشيه چهارمين همايش بين‌المللي مهدويت در گفتگو با فارس اظهار داشت: داود احمدي‌نژاد به توصيه پزشكان از مسوليت خود كناره‌گيري كرده و انجام امور مربوط به بازرسي ويژه رياست جمهوري به اينجانب محول شده است.

وي افزود: شرايط كاري در بازرسي ويژه رياست جمهوري دشوار است و آقاي احمدي‌نژاد به دليل بيماري از مسوليت خود كناره‌گيري كرده است و در حال حاضر سرپرستي اين حوزه را بر عهده گرفته‌ام تا رئيس‌جمهور براي انتخاب بازرس ويژه جديد تصميم‌گيري كند.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الخميس أغسطس 14, 2008 11:17 pm

ستارگان پاتر برای کمک خیریه کفش هایشان را اهدا کردند

به گزارش رسانه Ecorazzi، ستارگان هری پاتر از جمله دنیل رادکلیف (هری پاتر)، اما تامپسون (پروفسور تریلانی) و استیفن فرای (گوینده کتاب های صوتی انگلیسی هری پاتر) کفش هایشان را به موسسه تازه تأسیس “یک قدم فراتر” اهدا کرده اند. این موسسه برای بخشیدن کفش به آسیا و آفریقا ایجاد شده است و امیدوار است طی فعالیتش ۱۶۰ هزار پوند (۳۰۰ هزار دلار) جمع آوری کند.
دنیل راجع به اهدای کفش هایش گفته است: “خوشبختانه مسئولان قسمت لباس فیلم های هری پاتر سخاوتمندانه کفش هایی رو که در فیلم می پوشیدم به من دادند، پس کفش ها اول متعلق به هری و بعد متعلق به من هست و هری می خواد به خاطر هر گونه بویی که کفش داره عذرخواهی کنه!”
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad السبت أغسطس 16, 2008 9:42 pm

شنبه 25.5.87
===================

نام "ایران" به لیست کشورهای مورد پشتیبانی ایمیل یاهو اضافه شد

چندی پیش در اقدامی کمپانی یاهو نام ایران را از لیست کشورهای مورد پشتیبانی در سرویس پست الکترونیک Yahoo! Mail حذف نمود. این امر در حالی صورت گرفت که به گفته ی سخنگوی یاهو، این شرکت به دلیل تحریم های اعمال شده توسط دولت آمریکا امکان ارائه خدمات تجاری را به کاربران کشورهایی همچون ایران نداشت.

هرچند که با این اقدام یاهو، کاربران ایرانی عملاً امکان عضویت در سرویس های این کمپانی را از دست نمی دادند اما آنها مجبور بودند در هنگام ثبت نام، نام کشور دیگری را برای خود انتخاب نمایند.

به نظر می رسد اکنون پس از گذشت حدود 10 ماه، یکبار دیگر یاهو بدون ایجاد هرگونه جنجالی به آرامی نام ایران را به لیست کشورهای مورد پشتیبای خود اضافه نموده است.

باید دید آیا این اقدام یاهو می تواند تاثیری بر روی تحریم های مشابه ای که توسط گوگل نیز ایجاد شده داشته باشد یا خیر. لازم به ذکر است هم اکنون امکان دانلود مجموعه نرم افزارهای گوگل با نام Google Pack برای کاربران ساکن در ایران وجود ندارد.

اين مطلب آخرين بار توسط farzad در السبت أغسطس 16, 2008 9:47 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad السبت أغسطس 16, 2008 9:42 pm

پسر اسيدپاش به دادگاه کيفري رسيد

جام جم آنلاين: کيفرخواست پسري که دختر مورد علاقه اش را قرباني اسيدپاشي کرد امروز در دادسراي جنايي تهران صادر شد. فرياد هاي دختر 26 ساله اي به نام «سارا» غروب 11 ارديبهشت 1387 در کوي «خوشياران جنوبي» خيابان «نواب» لرزه بر جان مردم انداخت.

به گزارش ايسکانيوز، همسايگان وقتي سراسيمه از خانه هاي خود بيرون دويدند با پسر موتورسوار رو به رو شدند که به سرعت گريخت.بدين ترتيب بدن نيمه جان «سارا» به بيمارستان «خاتم الانبيا» برده شد اما ساعتي بعد دخترنگون بخت به خاطر شدت سوختگي با اسيد؛ جان باخت.

سپس افسر نگهبان کلانتري 112 ابوسعيد، جنايت تکان دهنده را به بازپرس «محمدحسين شاملو» کشيک جنايي خبر داد و چهره نگاري و رديابي ميداني آدمکش در دستور کار افسران دايره 10 اداره آگاهي مرکز قرار گرفت.

23 روز از اين ماجرا گذشت و «رضا» 24 ساله که خواستگار «سارا» بود به عنوان متهم اصلي پرونده ، در نوار مرزي و هنگام فرار به ارمنستان دستگير شد.

همه شواهد از جنايت کينه جويانه «رضا» حکايت داشت و او که هيچ راهي براي گريز از قانون ، پيش روي خود نمي ديد در بازجويي ها لب به اعتراف گشود.

پسر عصيانگر ، گفت:«من و سارا چهار سال قبل در خيابان با هم آشنا شديم و قرار ازدواج گذاشتيم.من خيال مي کردم دختر آرزوهايم را يافته ام اما رفتار او به تدريج دگرگون شد.التماس مي کردم به عشقم پشت پا نزند اما گوشش بدهکار نبود.»

رضا در ادامه اعتراف هايش ، افزود: سارا ، زندگي مرا چهار سال تمام به بازي گرفت و فقط مي خواستم با اسيد صورتش را بسوزانم تا دلم خنک شود. باور کنيد قصد کشتن نداشتم! آن روز سياه« سارا» را با دوستم «مسعود» تعقيب کردم و در فرصت مناسب ، اسيد پاشيديم.اين چنين بود که عشق خياباني من و سارا سوخت و حالا دخترها و پسرها مي توانند از سرگذشت زندگي تلخ ما عبرت بگيرند و هرگز اسير احساسات کوچه ، بازاري نشوند.گزارش ايسکانيوز مي افزايد،امروز کيفر خواست رضا به اتهام مباشرت در جنايت و «مسعود» به خاطر مشارکت در آدمکشي از سوي «آرش سيفي» داديار شعبه اظهار نظر دادسراي ناحيه 27 تهران صادر شد.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad السبت أغسطس 16, 2008 9:49 pm

گلشیفته فراهانی سفیر ایران برای مبارزه با سل‌

كمیته مبارزه با سل در ایران گلشیفته فراهانی، بازیگر ایران را سفیر مبارزه با سل در كشور معرفی كرد.
درپی افزایش آمار مبتلایان به بیماری سل در كشور و ضرورت آگاهی افراد نسبت به مسائل مربوط به این بیماری، این كمیته تصمیم گرفته است تا یكی از هنرمندان كشور را به عنوان سفیر مبارزه با سل و به منظور تلاش برای افزایش آگاهی‌های عمومی در این زمینه انتخاب كند و در نهایت خانم گلشیفته فراهانی، بازیگر سینمای ایران به این مقام انتخاب شده است.
گلشیفته فراهانی در این باره گفت: برای درمان سل از چهار داروی مختلف استفاده می‌شود كه حدود ۳۴۳ هزار نفر از افراد مبتلا به این بیماری در مقابل برخی از این داروها مقاوم هستند. این افراد در حقیقت مبتلا به سل مقاوم در برابر درمان هستند كه نیاز به مراقبت‌های ویژه دارند. اگرچه بسیاری از مردم بر این باورند كه بیماری سل در ایران ریشه‌كن شده است اما باید گفت كه متاسفانه در سال‌های اخیر به علت شیوع بیماری‌هایی نظیر ایدز، تعداد افراد مبتلا به بیماری سل در كشور ما در حال افزایش است.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف farzad الخميس أغسطس 21, 2008 12:48 pm

31.5.87

===============

دادکان:
به ریش نیست به ریشه است

به گزارش خبر نیوز، محمد دادكان گفت : پيرامون برخي ادعاها درباره‌ي آغاز تنظيم منشور اخلاقي در دوران مديريت وي بر فدراسيون فوتبال اظهار كرد: منشور اخلاقي به هيچ عنوان در دوران مديريت من شكل نگرفته و من هيچگاه خود را متولي اين امور نمي‌دانم و تاكنون در مسايل شخصي ورزشكاران دخالت نكردم. از نظر من رفتار و منش بازيكنان مهم است نه اندازه‌ي ريش آنها.

وي افزود: نمي‌توان موضوعي را بدين شكل به ورزشكاران تحميل كرد. در دوران حضورم در فدراسيون فوتبال اگر نظري درباره‌ي رفتار و يا شرايط ورزشكاران داشتم اين موضوع را با آنها به صورت خصوصي در ميان گذاشته و بازيكنان نيز صحبت‌هاي من را حرمت مي‌گذاشتند.

دادكان افزود: آنچه كه براي من اهميت دارد، شرع اسلام و قانون كشور است و در هيچ كدام از اينها بحثي درباره‌ي ريش افراد نشده است و به همين دليل چنين بحثي در دوران مديريتم بر فدراسيون فوتبال وجود نداشته است.
farzad
farzad
Admin
Admin

پست من طرف شهاب الإثنين سبتمبر 08, 2008 11:20 pm

به گفته مجله figaro در آمد صادرات نفت و گاز ایران در سال ۸۶ مبادل ۸۱ میلیارد دلار بوده است ونثبت به سال ۸۵ در آمد نفتی ایران ۳۱ درصد بیشتر شده است ،
ولی تولید ایران برای صادرات ۱.۵ درصد اضافه شده است
شهاب
شهاب
مدیر ارشد تالار ایران
مدیر ارشد تالار ایران

پست من طرف شهاب الأربعاء سبتمبر 10, 2008 12:09 am

وزارت خارجه ايران از تائيد استوارنامه سفير جديد سوئيس در تهران كه اولين سفير زن اروپايي در اين كشور پس از پيروزي انقلاب اسلامي است، خبرداده است.
ليويا لئو آگوستي سفير آينده سوئيس در تهران كه كار خود را از ژانويه ۲۰۰۹ آغاز مي كند، انتصاب خود را نشانه توانايي زنان در ايفاي نقش هاي مهم در دنيايي توصيف كرده كه تحت تسلط مردان قرار دارد.

خانم لئو آگوستي به رسانه هاي سوئيسي گفته است كه براي حفظ موقعيت ديپلماتيكش در تهران مطابق با قانون جمهوري اسلامي روسري به سر خواهد كرد.
شهاب
شهاب
مدیر ارشد تالار ایران
مدیر ارشد تالار ایران

صفحه 6 از 8 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه