Iranian Forums
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» كتاب هاي در خواستي
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 2:17 pm من طرف diana86ir

» رمان پريچهر اثر م. مودب پور
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 1:48 pm من طرف diana86ir

» نهضت سواد اموزي ايرانيان
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 7:57 pm من طرف hosein

» چاق سلامتي
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 7:56 pm من طرف hosein

» ادرس هاي جديد سايت
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 9:03 pm من طرف Soheil

» قهوه خانه بابا شهاب
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 3:01 pm من طرف کورش

» معرفي و اشنايي با اعضا
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 2:59 pm من طرف کورش

» آدرس جديد انجمن
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:46 am من طرف Joker_HL

» درووووووووووووووووووووووووووووووووغ دات کام
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:14 am من طرف Joker_HL

» پوست ومو
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 3:33 pm من طرف b@b@k

» روان شناسي و مشاوره (کليه مسائل مربوط )
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 1:08 pm من طرف b@b@k

» مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د)
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:53 pm من طرف b@b@k

» اي کاش................
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:44 pm من طرف b@b@k

» حرف دلتووو بگووو.امروز دلت چي ميخواد؟؟؟؟
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:42 pm من طرف b@b@k

» ارتباط با مديران انجمن ( پيشنهادات و انتقادات )
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:13 pm من طرف farzad

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
farzad
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Vote_rcapمشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Voting_barمشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Vote_lcap 
شهاب
مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Vote_rcapمشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Voting_barمشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Vote_lcap 
hosein
black night
sara
DjHB
Aliakbar
Soheil
Joker_HL
stylish353

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

تدفق ال RSS

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د)

5 مشترك

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Empty مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د)

پست من طرف b@b@k الجمعة سبتمبر 19, 2008 11:18 am

اگه مشورت کنی راه حل بهتری رو میتونی انتخاب کنی. مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 893798
هرکی میتونه کمک کنه مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 566983

اين مطلب آخرين بار توسط b@b@k در السبت سبتمبر 20, 2008 9:35 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
b@b@k
b@b@k
مدیر بخش مسائل و مشكلات پزشكي خانوادگي

تعداد پستها : 195
Registration date : 2008-09-19

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Empty رد: مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د)

پست من طرف b@b@k الجمعة سبتمبر 19, 2008 11:55 am

از خودم شروع میکنم.اقا یکی بگه من چیکار کنم اخه.
میخوام گوشی مو عوض کنم ولی موندم چی بگیرم.میخوام مثل گوشی خودم(sony ericssonw810i)کامل باشه.راستی اینم بگما تا350 هزار تومان بیشتر هزینه نمیکنم
b@b@k
b@b@k

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Empty رد: مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د)

پست من طرف b@b@k الجمعة سبتمبر 19, 2008 11:57 am

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 954589
b@b@k
b@b@k

پست من طرف کورش الجمعة سبتمبر 19, 2008 2:42 pm

یه سری بزن به بخش موبایل شاید حسین جان بتونه کمکت کنه
کورش
کورش
کاربر انجمن
کاربر انجمن

تعداد پستها : 233
Registration date : 2008-08-28

پست من طرف hosein السبت سبتمبر 20, 2008 2:12 am

اقا بابك شما ميتوني تو اين رنج قيمت گوشي هاي زير رو انتخاب كني:

n78 :قابليت ساپورت 8 گيگ رم دوربين 3.2 گوشي فوق العاده خوب با يك عيب بزرگ و ان هم چيني بودن گوشي هستش البته تحت ليسانس فنلاند نوكيا هستش البته اين گوشي 375 تومن هستش و لي ب ميتوني تخفيف بگيري

n81:گوشي زيبا كشويي با 8 گيگبايت رم 2 مگاپيكسل دوربين كه البته دو.ربينش زياد جالب نيست هدفون قوي و صداي فو قالعاده خفن و ال ي دي توپ اين گوشي هم 370 تومنه

در ضمن ميتوني ان 82 هم بگيري اگه 100 تومن بزاري رو پولت كه داراي دوربين 5 و ال سي دي توپه و شتاب سنجم داره

اينم عكس اولي از ان 78

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Nokia-n78-head
hosein
hosein
مدیر ارشد تالار شیشه ای و کتابخانه

تعداد پستها : 1295
Registration date : 2008-07-12

پست من طرف hosein السبت سبتمبر 20, 2008 2:13 am

اينم بررسي تخصصي ان 78 :

از جمله محاسن FP2 بیشتر شدن طول عمر باتری و صرفه جویی در انرژی می باشد.باتری گوشی لیتیومی مدل BP- 6MT با ظرفیت 1200 میلی آمپر ساعت است که قابلیت 4 ساعت و 20 دقیقه مکالمه مداوم ، 320 ساعت در حالت آماده به کار، 24 ساعت پخش موسیقی ، 214 دقیقه ضبط فیلمبرداری و 280 دقیقه پخش فیلم را دارد.مدت زمان شارژ کامل باتری 2 ساعت می باشد.

کارایی باتری در موارد مختلف:

- استفاده از GPS : سه و نیم تا 4 ساعت

- پخش ویدیو: 4 ساعت و 45 دقیقه

- جستجوی وب(EDGE) : سه ساعت

- Wi-Fi (بی وقفه): 5/ 3ساعت

- موزیک( باهدفون) : 3/5 ساعت

- رادیو:5/ 12ساعت

- رادیوی اینترنتی(با Wi-Fi) : شش ساعت

- بازی: 5/ 4ساعت

کلام آخر:

نوکیا N78 را در حال حاضر می توان بی رقیب دانست ، از لحاظ کیفیت صوتی در هنگام مکالمه و ارسال سیگنال از هیچ گونه مشکلی بر خوردار نمی باشد به خصوص با وجود FP2 در بین گوشی های سری 60 نوکیا جزء کم نظیرترین ها هم از لحاظ کارایی و هم از لحاظ طراحی منحصر به فرد آن ، می باشد. به طور کلی می توان گفت این مدل کلیه پارامتر های یک تلفن همراه هوشمند را به دوش می کشد و در حد بالایی قرار دارد و توانسته در بین گوشی های رنگارنگ نوکیا و دیگر کمپانی ها نامی را برای خود به ثبت و حرف های زیادی را برای گفتن داشته باشد.

رزولیشن خروجی در بالاترین کیفیت 2048x1536 است که حجمی معادل 1 مگابایت از حافظه را در بر می گیرد. گوشی دارای قابلیت زوم دیجیتال تا 20 برابر را دارد.
حالت های مختلف بسته به شرایط برای دوربین فراهم شده است از جمله : Auto , Macro , Night , Portrait , Lands Caps , Sport که هر کدام در موقعیت مناسب باعث ترفیع کیفیت عکس می شود.
در قسمت White Balance لنز دوربین را در شرایط جوی مختلف از جمله : (Sunny , Cloudy , Incandescent , Flurescent) به صورتی تنظیم می کند که سفیدی عکس را با شرایط یکسان می کند تا کیفیت هر چه بهتری را فراهم سازد.
Color Tones افکت های چهار گانه ی : Sepia , Black White , Negative , Vivid را بر روی تصویر اعمال می کند که با سلیقه ی استفاده کننده بر روی عکس افکت رنگی می اندازد.
فلاش دوربین در حالت اتوماتیک با توجه به نیاز نور محیط فعال می شود که این تنظیمات را به صورت دلخواه و دستی قابل تنظیم است. برای حذف قرمزی چشم در شرایط نوری کم ، فلاش قابلیت استفاده از Red Eye Reduct. را دارد.
تایمر خودکار دوربین در تایم های 2 ، 10 ، 20 قابل تنظیم است. تنظیمات ISO در حالت پیش فرض روی اتوماتیک تنظیم شده است اما به صورت دستی امکان انتخاب از 60 تا 200 ISO را دارا می باشد.
دوربین دوم نیز برای بر قراری تماس های تصویری در گوشی قرار داده شده است.
hosein
hosein

پست من طرف hosein السبت سبتمبر 20, 2008 2:13 am

اينم بررسي ان 81 8گيگ :

باز هم زیرکی نوکیا در پنهان نگه داشتن مدل های جدید خود و سورپرایز کردن طرفداران خود
N81 مدلی جدید از سری N می باشد که در ماه آگوست سال 2007 به دنیای موبایل معرفی شده است
از لحاظ شکل ظاهری این مدل ابعادی نظیر 102 × 50 به ضخامت 17.9 mm و وزنی معادل 140 گرم را دارد و در دو رنگ مشکی سرمه ای و قهوه ای به خط تولید می رسد .
این گوشی در دو مدل معمولی و 8GB می باشد که در مدل 8GB کارت حافظه را ساپورت نمی کند و در مدل معمولی دارای کارت حافظه می باشد که تا 2 گیگ نیز ساپورت می کند که از تفاوت های این دو مدل می باشد .
این گوشی ابزار مناسبی برای سرگرمی و همچنین گوش دادن موسیقی می باشد دارای دکمه اختصاصی برای موسيقی و بازی ، کانکتور هدفون 3.5 ميلی متر می باشد
این مدل دارای سیستم عامل سیمبیان 9.2 می باشد .
دارای صفحه نمایشی با وضوح 240×320 (2.4 اینچ ) از نوع TFT و قابلیت پشتیبانی 16 میلیون رنگ را دارد .
دارای یک دوربین 2 مگا پیکسلی به همراه فلاش می باشد که قابلیت فیلمبرداری با کیفیت VGA را دارد خروجی عکس این مدل ابعادی برابر 1600×1200 می باشد.
از ابزار های ارتباطی می توانیم به بلوتوث ورژن 2 ، وایرلس لن Wi-Fi 802.11b/g with UPnP اشاره کرد
دارای یک باتری قوی از نوع Standard battery, Li-Ion 1050 mAh (BT-6MT می باشد که قابلیت 410 ساعت در حالت استندبای و 4 ساعت در حالت مکالمه مداوم را دارد.
از دیگر امکانات این مدل به رادیو FM استریو و فن آوری جاوا اشاره کرد.

دیگر مشخصات این مدل به نقل از gsmarena به شرح ذیل می باشد:

General Network UMTS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Announced 2007, August
Status Coming Soon
Size Dimensions 102 x 50 x 17.9 mm, 86 cc
Weight 140 g
Display Type TFT, 16M colors
Size 240 x 320 pixels, 2.4 inches
- Navi wheel interface
Ringtones Type Polyphonic (64 channels), Monophonic, True Tones, MP3
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook Practically unlimited entries and fields, Photocall
Call records Detailed, max 30 days
Card slot No
- 8 GB internal flash memory
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD Yes
EDGE Yes
3G Yes, 384 kbps
WLAN Wi-Fi 802.11b/g with UPnP
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0 microUSB
Features OS Symbian OS 9.2, Series 60 v3.1 UI
Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Games Yes + Java downloadable
Colors Cocoa brown
Camera 2 MP, 1600x1200 pixels, video(VGA), flash; secondary CIF videocall camera
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC/MPEG4 player
- Rotating gallery with Navi wheel
- Stereo FM Radio
- T9
- Push to talk
- Voice dial/memo
- PIM including calendar, to-do list
- 3.5 mm audio output jack
- Built-in handsfree
Battery Standard battery, Li-Ion 1050 mAh (BT-6MT)
Stand-by Up to 410 h
Talk time Up to 4 h
hosein
hosein

پست من طرف hosein السبت سبتمبر 20, 2008 2:14 am

اينم يه عكس از اين گوشي:

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) Attachment
hosein
hosein

پست من طرف b@b@k السبت سبتمبر 20, 2008 7:36 am

مرسی دوست گلم.فکر میکنی بتونم گوشی خودم رو120000 تومان رد کنم؟
b@b@k
b@b@k

پست من طرف b@b@k السبت سبتمبر 20, 2008 7:37 am

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 893798 مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 228124
b@b@k
b@b@k

پست من طرف b@b@k السبت سبتمبر 20, 2008 7:39 am

مرسی گلم مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 893798
b@b@k
b@b@k

پست من طرف hosein السبت سبتمبر 20, 2008 9:24 am

بله ميتوني

حتي 130 تا 140 هم ميتوني بفروشيش
hosein
hosein

پست من طرف b@b@k السبت سبتمبر 20, 2008 10:32 am

مرسی مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 893798
b@b@k
b@b@k

پست من طرف b@b@k السبت سبتمبر 20, 2008 10:39 am

اگه نیاز به مشورت داشتی مطرح کن تا ببین نظر دوستات چیه. مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 893798
b@b@k
b@b@k

پست من طرف farzad السبت سبتمبر 20, 2008 12:03 pm

حسين جان در مورد n80 چي داري
نوش گير مياد بخزيم؟
farzad
farzad
Admin
Admin

تعداد پستها : 1688
Registration date : 2008-07-10

پست من طرف hosein الأحد سبتمبر 21, 2008 4:43 am

بعيد ميدونم!!!!

خيلي كم شده و اگرم گير بياد ميخوان پول خونه بابشونو بگيرن از اين گوشي!!!

در ضمن گوشي خوبي نيست كشوييش زياد خوب نيست.

تو كشويي هاي نوكيا ان 95 و ان 81 بهترين گزينه هستن
hosein
hosein

پست من طرف Joker_HL الأحد سبتمبر 21, 2008 5:04 am

حسین
5610 چی گوشی خوبیه؟
Joker_HL
Joker_HL
مدیر ارشد بخش کامپیوتر و بخش آزاد
مدیر ارشد بخش کامپیوتر و بخش آزاد

تعداد پستها : 354
Registration date : 2008-08-30

پست من طرف hosein الأحد سبتمبر 21, 2008 5:18 am

به نسبت پولش ميشه گفت نه!!!!

290 تومن قيمتشه ولي خب مشكلات زيادي داره كه الان بهت ميگم:

1- اصل فنلاند نيست و ساخت كشور مجارستانه

لنز دوربين محافظ نداره

اسلايدش مقاوم نيست

دكمه وسطش هم خلي خيلي زود خراب ميشه

سيستم عامل نداره

و برنامه هاي جاوا رو هم اگه حجمش بالاي 1 مگ باشه ساپروت نميكنه

مزايا:

صداي خوب و دوربين خوب

طراحي باريك

تو اين رنج قيمت ميتوني گوشي هاي بهتري هم بخري.
hosein
hosein

پست من طرف b@b@k الخميس سبتمبر 25, 2008 12:52 pm

هر چی دلت میخواد بپرس تا بقیه راهنمایت کنن.
اگه مشورت کنی راه بیشتری برای انتخاب داری.
b@b@k
b@b@k

پست من طرف b@b@k الخميس سبتمبر 25, 2008 12:53 pm

مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 893798 مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 893798 مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د) 379154
b@b@k
b@b@k

بازگشت به بالاي صفحه