Iranian Forums
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» كتاب هاي در خواستي
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 2:17 pm من طرف diana86ir

» رمان پريچهر اثر م. مودب پور
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 1:48 pm من طرف diana86ir

» نهضت سواد اموزي ايرانيان
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 7:57 pm من طرف hosein

» چاق سلامتي
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 7:56 pm من طرف hosein

» ادرس هاي جديد سايت
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 9:03 pm من طرف Soheil

» قهوه خانه بابا شهاب
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 3:01 pm من طرف کورش

» معرفي و اشنايي با اعضا
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 2:59 pm من طرف کورش

» آدرس جديد انجمن
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:46 am من طرف Joker_HL

» درووووووووووووووووووووووووووووووووغ دات کام
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:14 am من طرف Joker_HL

» پوست ومو
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 3:33 pm من طرف b@b@k

» روان شناسي و مشاوره (کليه مسائل مربوط )
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 1:08 pm من طرف b@b@k

» مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د)
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:53 pm من طرف b@b@k

» اي کاش................
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:44 pm من طرف b@b@k

» حرف دلتووو بگووو.امروز دلت چي ميخواد؟؟؟؟
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:42 pm من طرف b@b@k

» ارتباط با مديران انجمن ( پيشنهادات و انتقادات )
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:13 pm من طرف farzad

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
farzad
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Vote_rcapعبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Voting_barعبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Vote_lcap 
شهاب
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Vote_rcapعبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Voting_barعبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Vote_lcap 
hosein
black night
sara
DjHB
Aliakbar
Soheil
Joker_HL
stylish353

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

تدفق ال RSS

عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد.

+10
شهاب
masoud
black night
PAZEL
Soheil
Aliakbar
DjHB
stylish353
farzad
hosein
14 مشترك

صفحه 1 از 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  الصفحة التالية

عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Empty عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد.

پست من طرف hosein الإثنين يوليو 14, 2008 6:45 pm

سلام به همه دوستان
بالاخره اين تاپيك هم شروع به كار كرد اميدوارم در اين تاپيك بتونيم در يك فضاي ارام و صميمي به يك گفتگوي چالشي و شيشه اي و به دور از هرگونه تنش بپردازيم.
اولين مهمان اين بخش رو بهتون معرفي ميكنم.
او يكي از دخترهاي اين سايت است كه به دليل كم سعادتي بنده من با ايشون زياد اشنايي ندارم.
او كسي نيست جز لادن.
منتظر سوالات شيشه اي و چالشي شما هستيم.
با اميد به اين كه تمامي سوالات پرسيده شده توسط دوستان توسط لادن خانوم به طور صريح رك و بي پرده پاسخ داده شود.
با تشكر عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 3700 عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 3700 عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 3700 عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 18910 عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 18910 عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 18910 عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 293235 عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 752895

اين مطلب آخرين بار توسط hosein در الأربعاء سبتمبر 17, 2008 5:06 am ، و در مجموع 12 بار ويرايش شده است.
hosein
hosein
مدیر ارشد تالار شیشه ای و کتابخانه

تعداد پستها : 1295
Registration date : 2008-07-12

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Empty رد: عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد.

پست من طرف hosein الإثنين يوليو 14, 2008 6:50 pm

اولين سوال رو خودم ميپرسم:
لادن خانم از خودت بيشتر بگو تا باهات بيشتر اشنا بشيم.
از اخلاقيات و.............
hosein
hosein

عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. Empty رد: عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد.

پست من طرف farzad الإثنين يوليو 14, 2008 8:58 pm

خوشحالم اين تاپيك هم راه افتاد

من كه اصلا لادن خانمو نميشناسم و خدمتشون نميرسم اما براي شروع ميپرسم چطوري اومدن به اين سايت و به چه دلايلي يه فروم سكسي رو انتخاب كردن...
farzad
farzad
Admin
Admin

تعداد پستها : 1688
Registration date : 2008-07-10

پست من طرف stylish353 الإثنين يوليو 14, 2008 10:25 pm

hosein نوشته است:اولين سوال رو خودم ميپرسم:
لادن خانم از خودت بيشتر بگو تا باهات بيشتر اشنا بشيم.
از اخلاقيات و.............

ممنون که میخواین منو به چالش بکشین .
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 765293 عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 3700 19 سالمه از اصفهان
اخلاقم هم رک و انتقاد پذیر و قابل اعتماد . عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 4212

راستی بچه ها اگه میشه سوالاتونو انقدر کلی نپرسین و حداقل تو هر پستی 5تا 10 سوال بپرسین
عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 98820
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

تعداد پستها : 302
Registration date : 2008-07-11

پست من طرف stylish353 الإثنين يوليو 14, 2008 10:33 pm

farzad نوشته است:خوشحالم اين تاپيك هم راه افتاد

من كه اصلا لادن خانمو نميشناسم و خدمتشون نميرسم اما براي شروع ميپرسم چطوري اومدن به اين سايت و به چه دلايلي يه فروم سكسي رو انتخاب كردن...

من از طریق سهیل با این سایت آشنا شدم .

و این سایت غیر از اون تالار ( سکس ) تالار های دیگه ای هم داره و من هم فقط به خاطره سهیل و حامد در این سایت عضو شدم
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف DjHB الثلاثاء يوليو 15, 2008 3:15 am

خب سلام
اول از همه چطور با سهیل و حامد آشنا شدی
چی شد که یکی از مدیران شدی
چقدر با بچه های این سایت آشنا هستی
چرا در سن 19 سالگی در این نوع فروم ها عضو شدی
خودت فکر می کنی چقدر می تونی فعال باشی تو فروم
فکر می کنی چقدر می تونی با بچه ها ارتباط بر قرار کنی
DjHB
DjHB
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تعداد پستها : 655

پست من طرف مهمان الثلاثاء يوليو 15, 2008 4:50 am

یه جا گفتی زیاد راحت نیستی تو انجمن سکس علت رو بگو خوشحال میشم

مهمان
مهمان

پست من طرف hosein الثلاثاء يوليو 15, 2008 5:22 am

اخلاقم هم رک و انتقاد پذیر و قابل اعتماد .
اين يعني اينكه اماده هر نوع چالشي هستي.
=========================
1-فكر نميكني رك بودن زياد بعضي اوقات به ادم ضربه ميزنه و اصلا نظرت درباره صريح بودن چيه؟؟؟
hosein
hosein

پست من طرف hosein الثلاثاء يوليو 15, 2008 5:28 am

ممنون که میخواین منو به چالش بکشید
خواهش ميكنم
اميدوارم لحظات خوبي رو در كنار هم داشته باشيم.
hosein
hosein

پست من طرف farzad الثلاثاء يوليو 15, 2008 2:44 pm

لادن خانم ميشه معني اسم كاربريتون رو برامون بگيد و اينكه به چه دليل اين اسمو انتخاب كردين

از علايقتون بگيد و اينكه چقدر به زندگي اميدواريد و چقدر از اون لذت برديد.....

به عنوان يه دختر وضع امثال خودتون رو چطور ميبينيد از هر نظر؟
farzad
farzad
Admin
Admin

تعداد پستها : 1688

پست من طرف stylish353 الثلاثاء يوليو 15, 2008 3:47 pm

DjHB نوشته است:خب سلام
اول از همه چطور با سهیل و حامد آشنا شدی
چی شد که یکی از مدیران شدی
چقدر با بچه های این سایت آشنا هستی
چرا در سن 19 سالگی در این نوع فروم ها عضو شدی
خودت فکر می کنی چقدر می تونی فعال باشی تو فروم
فکر می کنی چقدر می تونی با بچه ها ارتباط بر قرار کنی

1.من با سهیل و حامد قبلا" داخل یه سایت دیگه هم بودیم و هستیم حالا اسم سایت بماند .
2.دیگه لطفی که آقا سهیل نسبت به من داشتن و منو مدیر تالار آزاد کردن .
3.تقریبا" آشنا هستم و حسین و علی اکبر هم تا حدودی میشناسم و همینطور اتوسا .
4.فروم زیاد غیر از همون تالار که خودت داری میگی در این نوع فروم ها بقیه ی تالار هاش مشکلی نداره و یه جورایی حالا ازادی در این سایت هست .
5.من در حد توانایی خودم میتونم فعال باشم مانند همون سایت قبل که دراون فعال بودم .
6. من با بچه ها خیلی خوب میتونم ارتباط برقرار کنم و در کل ادم معاشرتی هستم و خیلی زود با همه صمیمی میشم .
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف stylish353 الثلاثاء يوليو 15, 2008 3:57 pm

HAMED نوشته است:یه جا گفتی زیاد راحت نیستی تو انجمن سکس علت رو بگو خوشحال میشم

من تقریبا" راحتم ولی خب نه زیاد شاید به خاطره اینه که بیشتر بچه ها پسرن و طرز صحبت کردنشون مثل یه جمع پسرونه ی مطلق میمونه عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 44730

ولی خب زیاد مهم نیست هر طور بقیه راحتن عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 98820
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف stylish353 الثلاثاء يوليو 15, 2008 4:11 pm

farzad نوشته است:لادن خانم ميشه معني اسم كاربريتون رو برامون بگيد و اينكه به چه دليل اين اسمو انتخاب كردين

از علايقتون بگيد و اينكه چقدر به زندگي اميدواريد و چقدر از اون لذت برديد.....

به عنوان يه دختر وضع امثال خودتون رو چطور ميبينيد از هر نظر؟

معنی اسم کاربریم یعنی جالب و قشنگ و به روز بودن و دلیلشم شاید به خاطره اینه که اسم بلوتوثم این بود .
علایق من رشته تحصیلیم که در اینده اگه رتبم خوب بشه بتونم ادامه تحصیلم با اون رشته باشه . زدن تار که الان به مدت 5 سال دارم میزنم .سفر با دوستان .اینترنت با سرعت بالا عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 225726 .خوندن بعضی از رمانها البته نه هر نویسنده ای و در کل اصلا" زیاد نمیخونم نمیدونم چرا !!!دیدن فیلم های اکشن .

به زندگیم هم کاملا" امیدوارم و از اون هم تا حدودی راضی هستم و هر وقت هر کاری رو خواستم انجام بدم و اراده کردم تونستم اون کارو بکنم . و تا او ونجایی هم که بشه ازش سعی میکنم لذت ببرم

و اون سوال آخرتم خیلی کلیه ....!!!!!

ولی در هر حال زیاد تو ایران دختر ها فکر نکنم راحت و آزاد باشن و به هر حال نسبت به پسرا محدودیت های بیشتری دارن و دختر باید خیلی زرنگ باشه و حالا شایدم یه پارتی داشته باشه که بتونه کاری رو که میخواد انجام بده
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف stylish353 الثلاثاء يوليو 15, 2008 4:22 pm

hosein نوشته است:
اخلاقم هم رک و انتقاد پذیر و قابل اعتماد .
اين يعني اينكه اماده هر نوع چالشي هستي.
=========================
1-فكر نميكني رك بودن زياد بعضي اوقات به ادم ضربه ميزنه و اصلا نظرت درباره صريح بودن چيه؟؟؟

آره آماده ی هر نوع چالشی هستم

خب حق با تو و صریح بودن فکر کنم بهتر از رک بودنه عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 225726
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف hosein الأربعاء يوليو 16, 2008 2:49 am

من تقریبا" راحتم ولی خب نه زیاد
ولي اين سايت عضو دختر هم داره و در كل پسرها هم دخترها رو تو ي بحثاشون شركت ميدن و دختراها هم بالعكس
اینترنت با سرعت بالا
فكر كنم اين ارزو به دلت بمونه!!!!
هر کاری رو خواستم انجام بدم و اراده کردم تونستم اون کارو بکنم
حتي كارهايي كه توش سرنوشت و تقدير داشت با تو مبارزه ميكرد؟؟؟؟
به زندگیم هم کاملا" امیدوارم
به چه چيز اين زندگي اميدواري؟؟؟؟
ولی در هر حال زیاد تو ایران دختر ها فکر نکنم راحت و آزاد باشن و به هر حال نسبت به پسرا محدودیت های بیشتری دارن و دختر باید خیلی زرنگ باشه و حالا شایدم یه پارتی داشته باشه که بتونه کاری رو که میخواد انجام بده
به نظرت مقصر كيه؟؟؟؟
hosein
hosein

پست من طرف hosein الأربعاء يوليو 16, 2008 2:50 am

به نظرت به دنياي مجازي اينترنت اعتياد داري؟؟؟؟
و در كل تو اين دنياي مجازي چه هدفي رو دنبال ميكني؟؟؟؟
hosein
hosein

پست من طرف hosein الأربعاء يوليو 16, 2008 2:51 am

يكمي از ناشناخته هاي شخصيت خودت برا بچه ها بگو.
hosein
hosein

پست من طرف stylish353 الأربعاء يوليو 16, 2008 3:16 am

hosein نوشته است:
من تقریبا" راحتم ولی خب نه زیاد
ولي اين سايت عضو دختر هم داره و در كل پسرها هم دخترها رو تو ي بحثاشون شركت ميدن و دختراها هم بالعكس
اینترنت با سرعت بالا
فكر كنم اين ارزو به دلت بمونه!!!!
هر کاری رو خواستم انجام بدم و اراده کردم تونستم اون کارو بکنم
حتي كارهايي كه توش سرنوشت و تقدير داشت با تو مبارزه ميكرد؟؟؟؟
به زندگیم هم کاملا" امیدوارم
به چه چيز اين زندگي اميدواري؟؟؟؟
به نظرت مقصر كيه؟؟؟؟

اینترنت با سرعت بالارو نه هنوز بهش امید هست مثل الان که سرعت اینترنت من عالیه عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 4212

منظورم از هر کاری کارهای غیر از سرنوشت بود حسین جان

زندگی رو نمیدونم ولی راستشو بخواهی به خودم امیدوارم

مقصر باور شدن این هنجار واسه ی اکثر مردم
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف stylish353 الأربعاء يوليو 16, 2008 3:20 am

hosein نوشته است:به نظرت به دنياي مجازي اينترنت اعتياد داري؟؟؟؟
و در كل تو اين دنياي مجازي چه هدفي رو دنبال ميكني؟؟؟؟

من اصلا" اعتیاد ندارم اینو جدی میگم و هر وقت شرایطم طوری بوده که واقعا" اینترنت مخل رسیدن به کارهام شده سریع ترکش کردم

و در این دنیای مجازی یه جور سرگرمیه مثبت و ارتباط داشتن با بچه های با حال و جالبی مثل خودتون عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 225726

اين مطلب آخرين بار توسط stylish353 در الأربعاء يوليو 16, 2008 3:36 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف stylish353 الأربعاء يوليو 16, 2008 3:26 am

hosein نوشته است:يكمي از ناشناخته هاي شخصيت خودت برا بچه ها بگو.

آدمها خیلی پیچیدن طوری که حتی خودشونم از ناشناخته های خودشون سر در نمیارن و من الان چیزی یادم نمیاد ولی اگه سوال مبهمی واسه شما وجود داره در خدمتم عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 98820
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف Aliakbar الأربعاء يوليو 16, 2008 3:44 am

چرا شناسه کاربریت اینقدر سخته اصلا معنیش یعنی چی؟
Aliakbar
Aliakbar
کاربر انجمن
کاربر انجمن

تعداد پستها : 630

پست من طرف stylish353 الأربعاء يوليو 16, 2008 3:53 am

Aliakbar نوشته است:چرا شناسه کاربریت اینقدر سخته اصلا معنیش یعنی چی؟

علی اکبر جان من معنیشو در صفحه ی یک گفتم ولی چون شمایین بازم میگم
یعنی جالبو قشنگ و به روز بودنش و فکر نکنم سخت باشه علتش هم که اینو گذاشتم به خاطره این که اسم بلوتوثم این بود
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

پست من طرف hosein الأربعاء يوليو 16, 2008 10:44 am

منظورم از هر کاری کارهای غیر از سرنوشت بود
تا حالا به سرنوشت باختي و به بيان ديگه ايا تا حالا سرنوشت ضربه مهلكي بهت زده يانه؟؟؟؟؟
hosein
hosein

پست من طرف hosein الأربعاء يوليو 16, 2008 10:51 am

ايا از حاشيه و جنجال خوشت مياد؟؟؟؟
hosein
hosein

پست من طرف stylish353 الأربعاء يوليو 16, 2008 8:36 pm

hosein نوشته است:
منظورم از هر کاری کارهای غیر از سرنوشت بود
تا حالا به سرنوشت باختي و به بيان ديگه ايا تا حالا سرنوشت ضربه مهلكي بهت زده يانه؟؟؟؟؟

خوشبختانه فعلا" نه دیگه در اینده را نمیدونم عبور شيشه اي:محمد را به چالش بكشيد. 225726
stylish353
stylish353
کاربر انجمن
کاربر انجمن

صفحه 1 از 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة