Iranian Forums
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» كتاب هاي در خواستي
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 2:17 pm من طرف diana86ir

» رمان پريچهر اثر م. مودب پور
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 1:48 pm من طرف diana86ir

» نهضت سواد اموزي ايرانيان
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 7:57 pm من طرف hosein

» چاق سلامتي
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 7:56 pm من طرف hosein

» ادرس هاي جديد سايت
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 9:03 pm من طرف Soheil

» قهوه خانه بابا شهاب
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 3:01 pm من طرف کورش

» معرفي و اشنايي با اعضا
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 2:59 pm من طرف کورش

» آدرس جديد انجمن
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:46 am من طرف Joker_HL

» درووووووووووووووووووووووووووووووووغ دات کام
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:14 am من طرف Joker_HL

» پوست ومو
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 3:33 pm من طرف b@b@k

» روان شناسي و مشاوره (کليه مسائل مربوط )
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 1:08 pm من طرف b@b@k

» مشورت کن ببين بقيه چي ميگن...(ب خ ش ا ز ا د)
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:53 pm من طرف b@b@k

» اي کاش................
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:44 pm من طرف b@b@k

» حرف دلتووو بگووو.امروز دلت چي ميخواد؟؟؟؟
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:42 pm من طرف b@b@k

» ارتباط با مديران انجمن ( پيشنهادات و انتقادات )
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Emptyالخميس سبتمبر 25, 2008 12:13 pm من طرف farzad

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
farzad
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Vote_rcapعضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Voting_barعضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Vote_lcap 
شهاب
عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Vote_rcapعضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Voting_barعضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Vote_lcap 
hosein
black night
sara
DjHB
Aliakbar
Soheil
Joker_HL
stylish353

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

تدفق ال RSS

عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش )

2 مشترك

عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Empty عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش )

پست من طرف Soheil الثلاثاء أغسطس 12, 2008 8:01 pm

گروه Dariush Fan در Yahoo

عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) 23935482e0cac8ba3abb00ff82fe3edb3cce875

خدا را سپاس میگوییم که بار دیگر شاهد جنبشی از سوی یاران حقیقی و همیشگی داریوش بزرگ دیدیم. اینبار یاران داریوش با حضور خود داریوش عزیز دست به بر پایی یک سیستم یک پارچه زدند و در با ایجاد یک گروه بزرگ در یاهو تصمیم به گرد آوری و انسجام هر چه بیشتر یاران اسطوره ی ایران زمین کرده اند. ما نیز به سهم خود در این سیستم حضور پیدا میکنیم تا در کنار همه ی یاران ثابت کنیم در راه انسجام و اتحاد یاران اسطوره ی بزرگ چیزی از چیزی دریغ نمیکنیم.

خواهش بنده به عنوان مدیر مسئول سایت این هست که بار دیگر همه با هم در صحنه ای دیگر حاضر بشیم و اینبار در کنار خود داریوش عزیز تلاش کنیم برای اتحاد و انسجام بیشتر از قبل.

یاران منشینید خموش...

امیدوارم که با حضور گرمتان همه ی ما و داریوش عزیز، را بیشتر از همیشه دلگرم و امیدوار کنید.
در آخر یاد آور میشم این اطلاعیه در تمامی سایت ها و وبلاگ های مربوط به داریوش ارسال شده و از همه ی یاران بابت این همکاری متشکرم.
پیروز باشید.

عضویت در گروه هواداران داریوش
Soheil
Soheil
مدیریت فنی سایت
مدیریت فنی سایت

تعداد پستها : 453
آدرس پستي : hapuooo@gmail.com
Registration date : 2008-07-08

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش ) Empty رد: عضويت در گروه بزرگ هواداران ابر مرد صداي ايران ( داريوش )

پست من طرف farzad الثلاثاء سبتمبر 09, 2008 11:49 am

بهترين و به روزترين اطلاعات به وسيله اين گروه منتقل ميشه
خيلي خوب و به درد بخوره
حتما بچه هايي كه اين مطالبو ميخونن عضو شن
farzad
farzad
Admin
Admin

تعداد پستها : 1688
Registration date : 2008-07-10

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه